Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Roan Emma je dvojkombinace kočárku na chromové houpavé konstrukci retro typu. Ve spojení s velkými neotočnými nafukovacími kolečky zvládne i náročnější terén. Prostorná plastová vanička i sportovní sedačka jsou typické výraznými výklopnými kšilty na stříšce. Obě nástavby můžeš na konstrukci otáčet i polohovat. Pro vytvoření trojkombinace je v nabídce volitelná autosedačka. Model Emma si při nákupu vybíráš v různých provedeních a vzorech potahů: textilních, koženkových či textilních s koženkovými detaily. Volit se dá také jeden ze tří druhů nafukovacích koleček – menších černých 12”, větších černých nebo bílých 14”.
Více informací na oficiální stránce Roan Emma

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
15
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105 × 60 × 108
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
86 × 60 × 40
Původ značky
Polsko
Materiál podvozku
ocel
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

Ahoj, mám nově Emmu s těmi koženkovými částmi a řeším údržbu z dlouhodobého hlediska. Teď jsem např. v ruce prala tu tašku a bojím se právě skrz tu koženku a vodu. Abych to nezničila. Něco jiného je otřít ubrouskem, ale já už to celé suším od rána a nějakeho praní se docela bojim. Jak to řešíte?
Ahoj, koženkový kočárek určitě NEPRAT! Zničí se/popuká eko kůže a sušení, jak už vidíš, je na opravdu dlouho (na sluníčku může zas jen popukat, v chladu/stínu zasa vevnitř plesnivět). Potahy s koženkou jedině ručně, a to vlhčeným hadříkem, případně kartáčkem na textil a koženku jedině vodou a přípravkem na tento materiál určený.