Který kočárek je skladný a má vyšší nosnost?

Zodpovězené
12. říj 2022

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Vůbec jsem netušila, že jsou to dva různé kočárky.

Můžeš mi poradit něco skladného jako je Up s vyšší nosností?

Používán bude jen na občasné krátké přesuny po městě, na dovolenou. Rozměry příručního zavazadla splňovat nemusí. Hlavně ať je lehký a snadno složitelný/rozložitelný. Cena maximálně 4 000 Kč.

Děkuji

Ahoj,

jsem ráda, že jsem Ti pomohla a poradila.

Pokud jsi zvyklá na Up., tak ho stačí pouze vyměnit za novější model z roku 2022. Ten však za 4 000 Kč nekoupíš.

Jeho bratrský model Petite&Mars Cross by Ti mohl také skvěle vyhovovat.

Pokud budeš používat kočárek pouze na krátké přesuny po městě, ale ne po kostkách, tak doporučuji X-Lander X-Jive nebo X-Lander X-Follow.

Pokud je však terén ve městě horší, tak sáhni raději po něčem odolnějším. Např. po bazarovém modelu Gesslein Smiloo Cuby. Je to ultralehký kočárek se skládáním tak kompaktním, že se bez problémů vejde do přepážky pro příruční zavazadla v letadle, ale také do větší tašky. Sedák je navíc polstrován prodyšnou látkou vhodnou i do teplých dnů. Jeho součástí je také vymezovací polštář pod hlavičku. Stříšku můžeš pro ještě lepší odvětrávání v zadní části rozepnout.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka