Který kočárek je snadno složitelný, skladný a vhodný na vesnici pro 14měsíční dítě?

Zodpovězené
18. bře 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro 14měsíčního chlapce. Bydlíme na vesnici, tedy musí lehce zdolat neupravené cesty, chodníky. Rádi chodíme i do lesa.

Podmínkou je:

  • dlouhá stříška,
  • rodičovské okénko,
  • snadno složitelný,
  • skladný do auta,
  • odpružený.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

koukni na tuto otázku z poradny, kde jsem odpovídala na podobný dotaz. Najdeš tam tipy na kočárky, které bych doporučila i Tobě. 🙂

Konkrétně to můžou být tyto modely.

Všechny mají dlouhou stříšku s náhledovým okénkem, jsou snadno složitelné a skladné. Kola mají gumová s odpružením, takže si poradí i s nerovným terénem. Osobně bych šla spíše do trojkolky, kvůli lepším jízdním vlastnostem a i lehčí hmotnosti.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie