Který kočárek má výše položenou hlubokou korbu?

Zodpovězené
17. kvě 2022

Ahoj,

hledám kočárek, který nemusí být z letošní kolekce. Mám 188 cm. Hlavní podmínka je, aby měl hlubokou korbu položenou výše. Byla jsem si vyzkoušet Moon Relaxx Edition, ale nechci kupovat zbrusu nový kočárek. Hledám něco podobného z předchozích kolekcí. A také se příteli nelíbila látka. Jinak mi úplně vyhovoval a hned bych ho brala.

Další podmínky: lehce skládatelný, do terénu na procházky do lesa, větrání, dvojkombinace (resp.3), lehký na ovládání. Korbička by mě být ve větších rozměrech kvůli zimě. Sportovní část by měla být určena pro delší dítě.

Jaký kočárek nám doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

jednoznačně doporučuji Abc Design Salsa 4 Air, který je Moon Relaxx Edition velmi podobný. Oproti kočárkům Moon je o něco těžší, ale jeho vyšší hmotnost poznáš akorát u skládání, protože jeho ovládání i celkové manévrování je velmi lehké a zvládneš to jednou rukou. Hluboká korba i sportovní sezení má ještě více prostornější, takže je kočárek vhodný pro větší děti i vysoké rodiče, tím že má nástavby položené výše a chybí zadní osa kol, která často překáží v chůzi. Oceníš u něj krásný moderní design, nafukovací kola a velmi dobré odpružení. Celkově je to velmi kvalitní kočárek, který vydrží několik dětí a nebála bych se jeho pořízení z bazaru.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie