Který kočárek můžu mít pro jedno dítě a zároveň ho využít i jako sourozenecký?

Zodpovězené
26. led 2023

Ahoj,

potřebuji radu při výběru kočárku.

Který kočárek můžu mít pro jedno dítě a zároveň ho mít i jako sourozenecký?

Děkuji

Ahoj,

kategorii kočárků, které umíš využít jak pro jedno dítě, tak i pro věkově rozdílné sourozence, najdeš v naší MK Kočárkopedií v modré buňce s názvem Sourozenecký.

Nejpopulárnější jsou:

  • Bugaboo Donkey 5, který na trh vyšel pro rok 2022, pokračujíc v tradici všestrannosti plného využití v Mono, Duo i Twin módu, kterou lze pomocí tří klipů roztáhnout či zúžit podle potřeby.

  • Cybex Gazelle S je konvertibilním kočárkem využitelným jak v jednomístné verzi, tak i ve formě dvoumístného tandemu.

  • Joolz Geo3 Mono je novinkou pro rok 2022. A jako i ostatní zmíněné modely, je využitelný pro jedno nebo dvě děti.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka