Který kočárek na styl Moon s nafukovacími koly?

Zodpovězené
5. dub 2022

Ahoj,

hledám kočárek s nafukovacími koly. Líbí se mi kočárky Moon. Pokud se však nemýlím, tak je jen ta řada Air, kde jsou kola nafukovací.

Umíš mi poradit něco na styl Moon?

U první dcery jsme měli polský a kola byla super, ale kromě toho byl o ničem.

Děkuji

Ahoj,

nafukovací kola mají kočárky Moon z řady Edition. Jsou to například tyto modely - Moon Rocca Edition, Moon Relaxx Edition a Moon Resea S Edition 2022.

Více si o nich přečti v této otázce z poradny.

S označením Air, je to konkrétně model Moon Nuova Air.

Nevím, z jakého důvodu nechceš právě kočárek Moon, jestli kvůli vyšší ceně či Ti na nich vadí něco jiného? 🙂

Budu ráda, když mi napíšeš znovu a sepíšeš mi všechny Tvé požadavky na ideální kočárek. Určitě společně najdeme ten NEJ.

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie