Který kočárek pro 2leté dítě je vhodný ke spánku a má dlouhou stříšku?

Zodpovězené
8. srp 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro 2leté dítě, které má momentálně 12 kg.

Požadavky:

  • vhodný ke spánku,
  • prostorný,
  • delší stříška,
  • skladný do auta.

Úplně ideál by bylo, kdyby se později dala dokoupit hluboká korba a vyměnit sportovní část za hlubokou korbu pro sourozence. Když nebude, tak nevadí. Cena není určena. Byla bych ráda, kdybys mi poradila levnější verzi, střední i dražší model.

Děkuji

Ahoj,

velkou škodou je, že si neuvedla terén. To je nejdůležitější kritérium. A druhým je Tvá výška. Takto neumím zcela přesně určit kočárek. Takže ber výběr kočárků jako nástřelový.

Výbornou volbou pro vysoké rodiče (170 cm a více) je novinka na trhu Baby Jogger City Sights. Je to cenově dražší kočárek, ale nabitý funkcemi, které jistě oceníš. Minusem je, že ho koupíš rovnou jako dvojkombinaci. Má dvojité přední odpružení pěnových kol. Pro městský terén a na občasné výlety je to však super kandidát.

Podobné modely najdeš i v těchto mých nedávno zodpovězených otázkách:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka