Který kočárek zvládne makadam?

Zodpovězené
27. čer 2022

Ahoj,

potřebuji prostorný kočárek s koly, které zvládnou i makadam. Nevím jestli je lepší Moon Jet nebo Coletto Joggy. Přemýšlím i nad Valco a Britax.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

doporučila bych určitě kočárky s většími koly, ideálně aby byla nafukovací. Nejlepší volbou je za mě Coletto Joggy 2018, má fajn odpružení a nafukovací kola, takže projede lehce i většími nerovnostmi. Samozřejmostí je prostorné sezení, vysoká nosnost i nastavitelná rukojeť pro přizpůsobení kočárku své výšce. Nevýhodou je vyšší hmotnost (11,8 kg).

Podobným typem kočárku je cenově výhodný Petite&Mars Street+ Air, který má též nafukovací kola.

A doporučuji i podstatně lehčí Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade ve verzi Sport, což označuje nafukovací kola, která jeho jízdní vlastnosti o dost zlepšují, protože mu chybí odpružení.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie