Který kombinovaný kočárek je vhodný do města i na vesnici a má větší hlubokou korbu?

Zodpovězené
16. zář 2022

Ahoj,

chtěla bych poprosit o radu ohledně koupě dalšího kombinovaného kočárku pro našeho 4-měsíčního syna. Momentálně se vozí v hluboké korbě Babystyle Oyster 3. Ta mu už začíná být těsná a to ještě nezačala pořádná zima. Celkově jsme s kočárkem Babystyle Oyster 3 spokojeni (až na tu korbu). Dobře se s ním manipuluje, je lehký, skladný.

Syn je kočárkový typ a tráví v něm několik hodin denně. Kvůli tomu přemýšlím nad koupí nového kočárku s větší korbou, do které by se vešel i s fusakem. Hodně cestujeme město - vesnice, proto musí být kočárek vhodný i do města i na vesnici + občasné procházky v přírodě. Zároveň chci, aby byl lehký a skladný, sportovní část otočná v obou směrech, na ceně nezáleží.

Zatím mě nejvíc oslovil Joolz Geo2.

Jaký je Tvůj názor?

Děkuji

Ahoj,

většina dětí přechází z hluboké korby do sportovní nástavby kolem 5–6 měsíce. Pokud jsi spokojena se svým kočárkem Babystyle Oyster 3, pak doporučuji koupi spíše vyrovnávací vložky do sportovní sedačky. Ta plní částečnou funkci hluboké korby, ale zároveň vytváří i z korýtkového typu kočárku rovný leh.

Při koupi kočárku z bazaru si určitě dej pozor. Pomůckou může být i naše MK video. Slouží nejen jako návod k odhalení případných nedostatků kočárku, ale najdeš v něm především rady a tipy jak se při koupi vyhnout případnému zklamání.

Joolz Geo2 je super kočárek, který však za rok budeš také chtít vyměnit za něco snazšího a skladnějšího. Jeho konstrukce s nasazením sportovním sedadlem váží 13,3 kg a mínusem je menší 15 kg nosnost. Má pěnová kola s mechanickým odpružením, která jej předurčují k pohybu rovným terénem. Hluboká vanička Geo2 má vnitřní rozměr 78,5×34 cm.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka