Který lehce složitelný, prostorný, sportovní kočárek má delší ložnou plochu?

Zodpovězené
21. dub 2022

Ahoj,

hledám sportovní, případně golfový kočárek. Musí být snadno složitelný a skladný do kufru, ideálně prostorný s delší ložnou plochou. Dítě má 5 měsíců a 70 cm. Bylo by dobré, kdyby se k němu dal dokoupit i originál skejt pro starší dítě. Stačí bazarový model, jelikož hlavní účel je příležitostně používání na nákupech.

Jaký kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

napadá mě například Baby Jogger City Mini Zip. Potěší velmi lehkou hmotností (cca 7 kg), skladností a má dostatečně velké sezení i pro větší dítě. Jízda i celková manipulace s ním je snadná.

Další variantou může být Baby Jogger City Mini2 4. Oproti Zip, má větší hmotnost (necelých 9 kg), ale za to nabídne ještě prostornější ložnou plochu.

A mezi prostornější a zároveň lehké a skladné kočárky, patří určitě i Babystyle Oyster Zero nebo Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade.

Ke všem modelům lze připojit univerzální skejt, například Lascal Buggy board nebo Zopa Segboard.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie