Který lehký a skladný kočárek lze dát do úplného lehu?

Zodpovězené
22. únor 2022

Ahoj,

hledám lehký a skladný kočárek, který lze dát do úplného lehu a akceptují ho letecké společnosti. Dcerka má přes dva roky a váží 16 kg.

Jaký kočárek nám doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

do úplného lehu lze dát například Easywalker Miley, který má integrovanou cestovní tašku s popruhem. Hmotnost má 7 kg.

Nebo o trochu všestrannější, prostornější, s většími koly a kšiltem ve stříšce - Easywalker Jackey. Má 7,5 kg hmotnost a měkké odpružení, takže ovládání i celková jízda je opravdu lehká a příjemná. Je též kompaktní a má super vychytávku ve formě automatického skládání. Oba kočárky mají možnosti jednoduchého polohování, které zvládneš jednou rukou a nechybí ani úplný leh.

Dále to může být Casualplay Tour, se stejnou hmotností a super cenou.

Či Baby Jogger City Tour 2, který má též velmi nízkou hmotnost - 6,5 kg. Ve výbavě najdeš cestovní tašku, ale chybí mu madlo, které si můžeš dokoupit samostatně.

Nebo stylový kočárek, cestovních rozměrů, vhodný i do města - Elodie Details Mondo. Ve výbavě nemá též madlo, které je potřeba dokoupit zvlášť.

Tvé požadavky splňuje i Inglesina Quid 2 (do Kočárkopedie bude přidaná co nejdříve). Od svého předchozího modelu prošla řadou vylepšení, například vyšší nosnost a šířka sedadla i konstrukce.

Všechny kočárky mají vyšší (22kg) nosnost, jsou tedy vhodné i pro větší dítě. Já osobně bych sáhla po Easywalker Jackey, který mě dostal nejen designem, ale i fajn odpružením na svůj typ a hlavně jeho funkcí, kdy se aktivováním doskládá sám.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie