Který lehký a skladný sportovní kočárek má co největší kola?

Zodpovězené
15. dub 2022

Ahoj,

potřebovala bych poradit při výběru sportovního kočárku pro syna. Momentálně máme Kinderkraft Prime 2019 3v1, ale chtělo by to něco menšího a lehčího.

Hledám kočárek:

  • hlavně skladný,
  • aby po složení zabíral co nejméně místa, neboť mám auto s malým kufrem,
  • lehký kolem 7 - 9 kg by byl ideál,
  • co největší kolečka, aby zvládla rozbité stezky i možná mírný terén (lesoparky atd.).

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade. Je dostatečně prostorný i pro větší dítě, lehký a dobře skladný. Najdeš u něj větší nafukovací kola, extra prodlužovací stříšku a též nastavitelnou rukojeť, díky které si kočárek přizpůsobíš své výšce. Nevýhodou je chybějící odpružení, ale nafukovací kola jeho jízdní vlastnosti o dost zlepšují.

Z těch lehčích doporučuji i Inglesina Maior, který má na svůj typ velká kola s dobrým odpružením.

Nebo to může být i Cybex Eezy S+².

Více si o nich můžeš přečíst v této otázce z poradny, kde jsem odpovídala na podobný dotaz. 🙂

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie