Který lehký kočárek je vhodný pro dítě od 6 měsíců?

Zodpovězené
5. kvě 2022

Ahoj,

hledám lehký a skladný kočárek „buginu“ pro dítě od 6 měsíců. Bude sloužit asi 3 měsíce v jiné zemi, kde autem nemůžeme vzít klasický velký kočárek. Musí se dát polohovat ze sedu do ležící polohy.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

pokud Ti nevadí jen sezení po směru, tak nejvíce doporučuji Easywalker Jackey. Jedná se o velmi kompaktní a lehký kočárek (do typu golfek). Ačkoliv má malá kola, tak jsou dobře odpružená a projede bez problémů lehký terén. Pokud kočárek často skládáš, tak u něj oceníš vychytávku, kdy se automaticky sám doskládá. Samozřejmostí jsou i dostatečně velké rozměry sezení, úplný leh, polohování nohou a prodlužovací stříška s kšiltem.

Dále doporučuji Cybex Eezy S+², který má kvalitní gumová kola a patří též k těm skladným a lehkým kočárkům.

A z otočných a kompaktních modelů to může být například Cybex Eezy S-Twist+², Bugaboo Bee 6, Cybex Mios, Cybex Melio nebo Easywalker Charley.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie