Který nekorýtkový otočný sportovní kočárek je odpružený?

Zodpovězené
1. črc 2022

Ahoj,

potřebovala bych poradit s otočným sportovním kočárkem, který je nekorýtkový. Máme Valco Baby Snap Ultra, ale terén tedy nedává ani s nafukovacími koly. Je strašně tvrdý. Potřebuji něco odpruženějšího s dlouhou stříškou. Chci, aby se skládal do auta vcelku.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

dobře odpružený je například Britax Strider M. Oceníš u něj lehkou hmotnost (10 kg), dlouhou stříšku, snadné složení i velmi lehkou manipulaci.

Více terénnější variantou je pak Britax Smile III, který má větší nafukovací kola, o něco prostornější sezení, ale je už těžší (13 kg).

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie