Který neotočný sportovní kočárek je nekorýtkový a má dlouhou stříšku?

Zodpovězené
30. črc 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro 8měsíční dcerku, který může být už i neotočný. Nejlepší nekorýtkový. Musí mít i dobrý nánožník, který lze reálně i používat. Plus dlouhou stříšku. Chci, aby v zimě zvládl trochu sněhu ve městě a zejména, aby jí tam nefoukalo při spánku a vešla se i s fusakem pohodlně. Klidně může být i bazarový.

Který kočárek splňuje to, co hledám?

Děkuji

Ahoj,

z Tvých požadavků mi nejlepší volbou vychází Petite&Mars Street+. Můžeš si ho pořídit s označením Air v názvu. To znamená, že má nafukovací kola. Je oblíbený u maminek, plně uzavřený, prostorný, sklopitelný do lehu. Nánožník je funkční. A navíc vychází ve stále designovějších limitkách stříšek.

Podobným modelem je neodpružený Valco Baby Snap 4. Je cenově dostupný, což je poznat na kvalitě materiálů. Je však prostorný a úzký zároveň. Pokud Ti nevadí chybějící odpružení, tak na rovné městské chodníky je skvělý kandidát.

Neotočný model Espiro Sonic Air je také velmi dobrým kandidátem. Má dvojité odpružení všech čtyř nafukovacích kol. Je lehký, s nosností 22 kg. Má velkou stříšku.

Velmi dobrým modelem je bazarový Venicci Tinum 2.0. Je o něco dražší, ale kvalitou nesrovnatelný. Má až trojité odpružení kol.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka