Který otočný sportovní kočárek je vhodný pro vysoké rodiče?

Zodpovězené
9. lis 2022

Ahoj,

chtěla bych poprosit o radu při výběru sportovního kočárku. Mám 180 cm, čili kočárek by měl být pro vysoké rodiče s možností nastavení rukojeti. Nezáleží na typu sedu, měl by být otočný v obou směrech. Bylo by skvělé, kdyby byl lehký, skladný do kufru a měl dostatečně velký spodní prostor, například na nákup. Bylo by fajn, kdyby byl prostorný a nemuseli bychom po roce a půl kupovat další. Ideálně do 7 500 Kč.

Existuje kočárek, který splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla. Připnu Ti ji sem, pro Tvou inspiraci:

Určitě Ti doporučuji raději koupit kvalitní kočárek z bazaru, než nový a nekvalitní.

Takový bazarový model Easywalker Harvey2 by byl skvělou volbou. Má 20kg nosnost sedáku a k tomu 49cm zádovou opěrku. Teleskopicky nastavitelné rodičovské madlo nastavíš v rozpětí od 76 do 110 cm. Co je fajn, že stále najdeš dostupné náhradní díly. Také máš možnost dokoupit si k němu terénnější pneumatiky, nebo je koupit jako součást bazarového kočárku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka