Který převážně městský kočárek je v atraktivním a elegantním designu?

Zodpovězené
4. bře 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek do auta, zároveň musí být vhodný i na cestování a nenáročné výlety pro roční holčičku.

Požadavky:

  • vyšší nosnost,
  • skladný,
  • lehký,
  • jednoduché rozložení a složení,
  • možnost lehu,
  • xxl stříška,
  • bezúdržbová kola,
  • elegantní jednoduchý "chic" design,
  • cenově do 6 000 Kč, eventuálně bazarovku.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

může to být například Petite&Mars Royal, Hauck Uptown nebo Baby Design Wave.

Jedná se o hodně podobné kočárky, které splňují Tvé požadavky, takže ani jedním neuděláš chybu. Všechny mají odlehčenou a odpruženou konstrukci, gumová kola, nastavitelnou rukojeť, možnost úplného lehu s polohováním nohou. Dále potěší i dlouhou prodlužovací stříškou, prostorným nákupním košíkem a lehkým skládáním i ovládáním.

Hmotnost a rozměry mají též velmi podobné, takže rozdíly jsou hlavně v designu. Super je i bohaté příslušenství, které ke kočárkům Royal a Wave dostaneš - oboustrannou vložku, nánožník a u Petite&Mars Royal je to navíc i přebalovací taška. Ke kočárku Hauck Uptown dostaneš jen držák nápojů, ale zase lepší něco než nic! 🙂

Zkus se podívat i na tyto zodpovězené otázky v poradně, třeba Tě některý z kočárků také zaujme.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, budu ráda, když mi napíšeš znovu.🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie