Který prostorný golfový kočárek je vhodný pro dovolenou pro roční dítě?

Zodpovězené
28. čer 2022

Ahoj,

hledám golfový kočárek. Musí být ideální na dovolenou letadlem pro roční dítě, které spí v kočárku během procházky. Kočárek musí být prostorný a dát se do úplného lehu s co nejdelší stříškou.

Jaký mi můžeš poradit?

Děkuji

Ahoj,

jako první doporučuji designový Elodie Details Mondo, který má na svůj typ jednu z nejdelších stříšek. Nevýhodou je chybějící větrací okénko a vyšší pořizovací cena, ale nebála bych se bazarové koupě.

Dále doporučuji Babystyle Hybrid Ezy Fold, který se dá zakoupit nyní za výhodnou cenu a oceníš u něj automatické skládání.

A do třetice Inglesina Quid2, který má též prostorné sezení a dlouhou stříšku.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie