Který skejt a které přídavné sedadlo je vhodné pro Britax Go Next?

Zodpovězené
4. kvě 2022

Ahoj,

syn má 2,5 roku a chtěla bych s ním chodit na delší procházky. V létě čekáme jeho sestřičku.

Který skejt a které přídavné sedadlo je vhodné pro Britax Go Next?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Zopa Segboard a Lascal Buggy Board. U maminek jsou velice oblíbené a lze je nasadit na skoro jakýkoliv kočárek. K oboum můžeš dokoupit i sedátko (u Lascal jen u většího modelu maxi).

Kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie