Který sourozenecký kočárek je vhodný zejména ke spaní?

Zodpovězené
11. pro 2022

Ahoj,

potřebovala bych poradit s výběrem kočárku pro sourozence, který musí být vhodný hlavně na spaní. Starší dítě má 2 roky a 3 měsíce (je drobnější na svůj věk) a mladší má 7 měsíců. Kočárek by neměl být moc drahý.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla, tak Ti ji sem připnu pro inspiraci:

Určitě si prohlédni cenově dostupný Caualplay Tour Twin.

Pokud bys chtěla ještě něco více prostornějšího a s vyšší nosností, tak doporučuji Baby Jogger City Mini GT2 Double. Ten zvládne i zhoršený terén. Nevýhodou je vyšší hmotnost. Sice má v názvu „City" (což v překladu znamená „Město"), tak jeho kola a odpružení jsou vhodná nejen do města, ale i do náročnějšího lesního terénu. Jedinou nevýhodou je jeho možné překlopení na bok při jízdě šikmým, resp. kopcovitým terénem. Ale to má většina tříkolových či čtyřkolových kočárků.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka