Který sportovní kočárek doporučuješ na výlety?

Zodpovězené
2. srp 2023

Ahoj,

potřebovala bych nějaký kočárek do auta na výlety a také na procházky po lesní a polní cestě. Doma mám dvoukombinaci Joolz Hub+ a také Joolz Aer.

Chci hlavně pohodlnou jízdu po terénu (v rámci možností), což s těmito dvěma nehrozí. Také už nechci investovat více než 7 500 - 8 500 Kč, čili Thule apod. rovnou škrtám.

Ideální by bylo, kdyby měl nafukovací kola, dlouhou stříšku, nezabíral celý kufr a dal se dát do lehu. Může být i tříkolový. Já mám povědomí jen o Valco Baby Snap 4 Sport Trend, který by vyhovoval mým kritériím.

Můžeš mi dát ještě tip na nějaký?

Děkuji

Ahoj,

je zajímavé, že do terénu (polního, lesního) a na výlety zmiňuješ model Valco Baby Snap 4 Trend Sport. Je to totiž kočárek, který nemá žádné odpružení. Značka Valco Baby je známá tím, že jí cenově dostupná, ale kočárky jsou bez odpružení.

Já osobně do terénu a na výlety po nerovném povrchu jednoznačně doporučuji tříkolové modely, protože obecně se s nimi snáze manipuluje.

Nabízím Ti cenově dostupné modely jako jsou Kinderkraft Helsi, Hauck Runner 2 či Graco TrailRider. Podrobněji jsem je popsala v mé nedávné odpovědi, kterou Ti sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka