Který sportovní kočárek je lehký, skladný a zároveň kvalitní?

Zodpovězené
11. led 2023

Ahoj,

hledám lehký, skladný a kvalitní sportovní kočárek. Nejlepší by bylo, kdyby se dal složit jednou rukou v celku.

Podmínky moc nemám, protože zatím máme sporťák. Za 2 - 3 měsíce budeme kupovat další. Výhodou by byl naprostý leh, ale není to podmínka.

Důležitá je prostornost, využitelnost do 2 - 3 let, cena do 10 000 Kč, snadné skládání. Bydlíme ve městě, tak procházky převážně po městě. Žádné extra terény. Moje výška je 165 cm.

Který sportovní kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

pokud kočárek, který bude skladný a určený také na cestování, tak si prohlédni Easywalker Jackey. Napsala jsem o něm podrobnou recenzi.

Podobným, ale cenově dostupnějším, je kočárek Petite&Mars Cross. Jeho funkcionalitu jsem popsala v krátkém článku.

Pokud kočárek s většími koly, tak si prohlédni cenově dostupný model Carrello Bravo Plus. Je to typ kočárku, u kterého oceníš docela lehkou hmotnost, rychlé skládání, dobré jízdní vlastnosti a také prostorné sezení. Se svojí nízkou 9,9kg váhou patří k lehčím modelům. Kola má gumová a všechna odpružená, proto si poradí i se zhoršeným terénem.

Podobnými modely jsou Petite&Mars Royal nebo Espiro Wave.

Případně si prohlédni kvalitnější, dražší a designovější modely značky Cybex - Cybex Beezy, Cybex Eezy S+² či Cybex Balios M.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka