Který sportovní kočárek je levný, otočný a má potah, který saje pot?

Zodpovězené
27. črc 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek.

Požadavky:

  • lehčí,
  • otočný,
  • s nastavitelnou rukojetí,
  • nánožníkem,
  • aby se sed dal dát nejen do úplného sedu a vleže,
  • levnější,
  • s hmotností do 36 kg.

Můžeš mi nějaký dobrý poradit?

Existuje také nějaký kočárek s potahem, který by sál pot?

Děkuji

Ahoj,

jediným takovým modelem na trhu je Emmaljunga Super Viking. Má relativně nízkou váhu konstrukce s nasazeným sportovním sedadlem - 13,6 kg. Unese však až 35 kg dítě. Má nastavitelnou otočnou rukojeť. Dá se dát do úplného sedu a lehu. Najdeš ho na bazaru, takže je levnější. Jediné mínus je, že nemá v ceně nánožník.

Jiný otočný model kočárku s nosností sedáku – 36 kg na trhu není dostupný. Tedy pokud nepočítám na našem trhu nekoupitelné, ukrajinské a americké značky.

Neotočné kočárky s nosností 34 kg mají v nabídce dražší značky TFK a BOB.

Funkci sání potu mají vložky nebo podložky do kočárku, ne samotná látka použitá na kočárcích. Případně ji mají některé potahy matrací, které jsou v hluboké korbě.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka