Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
BOB

BOB je americká značka vyrábějící na sport určené kočárky, vozíky za kolo a další doplňky pro aktivní rodiče a jejich děti. Vznikla ve slunné Kalifornii po tom, co se v roce 1994 setkali odborník na cyklistiku Roger Malinowski a letecký inženýr Philip Novotny, kteří spolu začali nabízet vozíky za kolo s jednou řadou kol nazvaných YAK. V roce 1997 založili BOB, jehož název je akronym původního, složitějšího názvu Beast of Burden.

S kočárky začali poté, co si založili rodiny. Testujíc je na svých dětech dosáhli kvalitu odpovídající jejich vozíku, kombinující množství vlastností vhodných pro náročný terén, sport i každodenní život. Prvním modelem se stal Sport Utility Stroller, po kterém byl na žádost rodičů uveden i model pro dvě děti Sport Utility Duallie. Modely s otáčivým předním kolem začali přidávat v roce 2005, počínaje kočárkem Revolution. V roce 2011 značku odkoupil gigant Britax.

Kočárky značky BOB jsou známé svou odolností, všestranností a výbornými jízdními vlastnostmi. Značka se v první řadě soustředí na kvalitu provedení, design je v první řadě funkční záležitostí.

Oficiální stránka BOB