Který sportovní kočárek je pohodlný pro dvouleté dítě a má vyšší nosnost?

Zodpovězené
12. lis 2022

Ahoj

hledám ideální dvojkombinaci, případně sportovní kočárek.

Hlavní podmínky:

  • pohodlí pro 2leté dítě,
  • vyšší nosnost (22 kg),
  • větší kola, protože se chci cítit bezpečně při na/vystupování z tramvaje a vlaku,
  • kola musí zvládnout štěrkové cestičky v parcích, menší obrubníky,
  • dobře ovladatelná brzda,
  • měl by mít madlo před dítětem,
  • podle možností velký nákupní košík.

Hledám ověřený model a značku, cena není rozhodující.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

podle požadavků doporučuji spíše čtyřkolový sportovní kočárek, aby byl zároveň užších rozměrů.
Trošku ta úzkost (nastupování/vystupování z vlaku) zamíchala kartami.

Jako první zmíním bazarový model Britax B-Motion 4 Plus. Má prostorné sezení s 50cm zádovou opěrkou a celkovou ložnou plochou 100 cm. Zároveň je se svojí váhou 11,5 kg lehkým kočárkem. Má dětské madlo a větší kola zvládající nerovnosti.

Prohlédni si i maminkami pozitivně hodnocený kočárek, který přišel na trh v letošním roce. Má prostorné sezení, které je pohodlné i pro větší dítě.

Ráda doporučuji i novinku Carrello Bravo Plus. Je to kočárek, který se pomalu pro svoji funkcionalitu a nízkou cenu stává velmi populárním.

Výbornou volbou, kterou také často doporučuji je cestovní kočárek Maxi-Cosi Leona². Kočárek je prostorný i pro větší dítě. Leh má skoro úplný, je velmi podobný dítěti v postýlce s hlavou položenou na polštáři.

Z tříkolových kočárků doporučuji Baby Jogger City Mini GT2, Thule Spring nebo s většími koly Baby Jogger City Elite 2.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka