Který sportovní kočárek je skladný do auta?

Zodpovězené
19. čer 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který splňuje tyto mé požadavky:

  • skladný do auta,
  • vhodný do letadla jako příruční zavazadla,
  • vhodný do přírody i do města na rozbité stezky.

Jaký kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

jednoznačně doporučuji TFK Dot 2. Díky citelnému odpružení a kvalitním gumovým kolům se vzduchovými komorami, má velmi dobré jízdní vlastnosti a zvládne tak i horší terén. Zároveň se dá složit do rozměrů příručního zavazadla a je celkem lehký (8,5 kg). Je vhodný i pro vyšší rodiče, kterým navíc nepřekáží v chůzi zadní osa kol.

Držím palce ve výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie