Který sportovní kočárek je vhodný na zimu?

Zodpovězené
23. srp 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek na zimu. Chci, aby se tam vešel teplý fusak. Kolečka musí také zvládnout tzv. zimní břečku a sníh. Suma nejlepší do 10 000 Kč.

Jaký mi může doporučit?

Děkuji

Ahoj,

je těžké odhadnout jaký kočárek by Ti sedl.

Neuvedla jsi ani jednu vlastnost nebo funkci, kterou bys chtěla. Takto bych Ti mohla uvést dlouhý seznam kočárků.

Pokud Ti mám dobře poradit, je důležité uvést tato důležitá kritéria, jako jsou:

  • přibližná cena (nejlépe uvést částku do) - tu si uvedla do 10 000 Kč.
  • věk dítěte
  • terén, ve kterém se nejčastěji pohybuješ (závisí na tom vhodná kola a odpružení)
  • typ kočárku (dvojkombi, cestovní, sportovní, atd.)
  • funkce, které upřednostňuješ (otočnost sedáku, barva, teleskopická rukojeť, atd.)
  • váha kočárku (nejlépe uvést číselnou hodnotu do)
  • ostatní maličkosti, které by kočárku neměly chybět, ale přežijete bez nich (nánožník, držák na sklenici, reflexní prvky, atd.)

Možná Ti důležitost správného výběru objasní i náš článek:

Nebo si prohlédni naše video: „Jak vybrat kočárek?"

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka