Který sportovní kočárek je vhodný pro zimní miminko a je použitelný od narození?

Zodpovězené
27. črc 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek použitelný od narození. Mám doma i hluboký kočárek po dvou dětech, který ještě občas poslouží. Spoťák už potřebuji nový.

Kritéria:

  • aby byl dobře skladný,
  • pevný,
  • vhodný i na horší terén,
  • co nejdelší stříška,
  • cena do cca 10 000 Kč.

Který kočárek splňuje mé požadavky a je vhodný pro zimní miminko?

Děkuji

Ahoj,

nevím, co přesně znamená horší terén.

Ale z kočárků vhodných na vesnici doporučuji model Joie Versatrax. Jeho menší pneumatiky plněné pěnou zvládnou trávu, bláto, sníh a také lehčí terén. Je cenově dostupný. Jeho otočné sedadlo má nosnost 22 kg. Je měkké a prostorné. Po složení je skladný a stříška je XL rozměrů.

Podobným, ale o něco těžším a dražším modelem je Jané Crosswalk R.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka