Který sportovní kočárek má extra dlouhou stříšku, je otočný a vhodný na vesnici pro vysokou osobu?

Zodpovězené
28. kvě 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek s extra dlouhou stříškou. Musí být otočný do obou stran, polohovatelný do úplného lehu, vhodný pro venkovský terén a pro vysokou postavu.

Jaký kočárek mi můžeš poradit?

Děkuji

Ahoj.

doporučuji Britax Smile III. Má dlouhou stříšku, prostorné obousměrné sezení s polohováním do lehu, včetně opěrky nohou. Oceníš u něj navíc nafukovací kola i dobré odpružení, které mu umožňuje houpání. Samozřejmostí je nastavitelná rukojeť do výšky 113 cm, takže je vhodný i pro vyšší rodiče.

Extra dlouhou stříšku má i Valco Baby Snap Ultra Trend, ke kterému bys musela dokoupit nafukovací kola, protože v základu jsou jen pěnová. Bohužel nemá odpružení, ale nafukovací kola jeho jízdní vlastnosti o dost zlepšují a prodeje pak i terén. Patří k nejlehčím otočným kočárkům a je dostatečně prostorný. Rukojeť má též nastavitelnou, a to do výšky 110 cm.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie