Který sportovní kočárek má nafukovací kola, velkou stříšku a je vhodný na vesnici?

Zodpovězené
23. kvě 2022

Ahoj

hledám sportovní kočárek pro 10měsíční dítě, které momentálně váží 10 kg a ještě nesedí. Potřebovali bychom kočárek do minimálně 25 kg. Musí mít nafukovací kola a velkou stříšku. Kupujeme jej na vesnici, kde nejsou chodníky a většinu času budeme trávit cestou po trávě.

Jaký kočárek nám doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

spoustu kočárků má nosnost 25 kg, ale vždy se jedná o celkové zatížení celého kočárku. Počítá se do toho tedy i váha nákupního košíku nebo kapes / organizérů. Zatížení sedadla je obvyklých 22 kg, ale kočárek uveze většinou více 🙂.

Takovou nosnost má například Petite&Mars Street+ Air. Jedná se o cenově dostupný kočárek, s velkými nafukovacími koly a dobrými jízdními vlastnostmi. K tomu má dostatečně prostorné sezení i pro větší dítě, samozřejmostí je úplný leh s polohováním nohou, prodlužovací stříška, nastavitelná rukojeť a snadné složení i celkové ovládání kočárku.

Dále to může být i Coletto Joggy 2018 (nejnovější model přidáme do naší Kočárkopedie co nejdříve), který je velmi podobný Street+.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie