Který sportovní kočárek má nafukovací kolečka a složí se jednou rukou?

Zodpovězené
9. srp 2023

Ahoj,

dívala jsem kočárky Easywalker Jackey, Easywalker Jackey XL a Babystyle Oyster Zero, ale vadí mi kola. Na naše cesty potřebujeme nafukovací kolečka.

Dají se někde na uvedené kočárky dokoupit kolečka?

Který sportovní kočárek má nafukovací kolečka a polohovatelnou rukojeť?

Chci, aby byl rychle a jednoduše složitelný (nejlépe jednou rukou). Kočárek nesmí zabírat mnoho místa a musí se vejít do kufru Fabie. Byla bych ráda, kdyby se dala polohovat i ta část, kde jsou nohy a měl co největší nosnost (máme 11 měsíců a 10 kg).

Děkuji

Ahoj,

na Tebou zmiňované modely kočárků Easywalker Jackey, Easywalker Jackey XL a Babystyle Oyster Zero nelze zakoupit nafukovací kola.

Doporučuji Ti se podívat podobné kočárky - Tutis Jogo a Espiro Fuel. Oba splňují Tvé požadavky. Jsou lehké, skladné a snadno se složí do kompaktních rozměrů. Zádové opěrky nastavíš spolu s opěrkami nohou do skoro úplného lehu. Jejich vyšší 22 kg nosnost a poměrná prostornost sedadel zaručují využití až do konce kočárkovacího období.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka