Který sportovní kočárek má opravdu XXL dlouhou stříšku?

Zodpovězené
17. črc 2022

Ahoj,

hledám golfový kočárek.

Požadavky:

  • na částce nezáleží,
  • musí mít úplný leh,
  • opravdu dlouhou stříšku,
  • snadno skladný,
  • pokud možno, tak skládání na příruční zavazadlo do letadla.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Elodie Details Mondo, který má jednu z nejdelších stříšek. Oceníš u něj i krásný design, polohování do úplného lehu, prostorné sezení a zároveň kompaktní velikost po složení.

Dále doporučuji Babystyle Hybrid Ezy Fold, který se dá zakoupit nyní za výhodnou cenu a má vychytávku ve formě automatického skládání.

A do třetice Inglesina Quid2, který též splňuje všechny požadavky.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie