Který sportovní kočárek má popruh přes rameno, je lehký a vhodný pro časté cestování vlakem?

Zodpovězené
19. kvě 2022

Ahoj,

sháním sporťák nebo golfový kočárek na cestování.

Požadavky:

  • lehký,
  • skladný,
  • max. do 7 kg,
  • opěrka do úplného lehu,
  • otočné sezení,
  • delší stříška proti slunci,
  • jednoduché skládání,
  • popruh přes rameno. abych ho mohla snadno přenést do vlaku, protože nemám auto a často cestuji sama s malou.

Dívala jsem se na různé kočárky, ale všechny se mi zdají těžké, nebo se neotáčí na nich sedačka.

Existuje kočárek, který splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

mezi kompaktní, cestovní a otočné kočárky patří například Cybex Eezy S-Twist+², ale nevýhodou je užší sezení, takže je vhodný spíše pro menší děti.

Podobným typem je například Cybex Melio, Easywalker Charley nebo Hauck Colibri. Popruh přes rameno tedy nemají, ale díky své kompaktní velikosti nebude problém s jejich přenesením.

A nebo to může být i o něco málo těžší Cybex Mios 3 či jeho starší modely.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie