Který sportovní kočárek má prostorné sezení a je designově pěkný?

Zodpovězené
13. čer 2022

Ahoj,

chtěla bych poprosit o radu ohledně kočárku.

Mám 2,5letého syna a dosud jsme používali Chicco Activ3. Čekáme další miminko v září a chtěla bych později, když už nebude chtít být v hluboké korbě, vyměnit naši 3 kombinaci jen za sportovní kočárek.

Požadavky:

  • sezení stejně prostorné jako u chicca, ale byla bych vděčná i za otočné sedadlo,
  • hezký i designově,
  • ne příliš drahý, cca do 8 000 Kč +/-,
  • prodloužená stříška,
  • nastavitelná rukojeť,
  • polohovatelné sedátko do úplného lehu,
  • ocenila bych kdyby se dalo dát sedadlo do úplného sedu,
  • polohy na nožičky,
  • košík mi úplně stačil co je i při chiccu,
  • měl by být pevný, ale zároveň pohodlný pro dítě, nehrkající po pár ježděních a měl by zvládnout i horší terén (kamínky, nerovné cesty, případně upravená lesní cestička),
  • v autě vozíme easywalker jackey, takže na cestování kočárek mám pořád po ruce, tento mi přijde vysloveně jen na cesty, max. do města do obchodu.

Děkuji

Ahoj,

pokud by Ti nevadil bazarový model, tak doporučuji jednoznačněMamas&Papas Ocarro, který má jedno z nejprostornějších otočných sezení a zvládne i terén.

O něco lehčí je pak model Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3, který je ale hůře odpružený.

A v případě, že chceš nový kočárek, tak doporučuji určitě Moon Resea Sport. Sezení tedy nemá už tak prostorné, ale je dostačující. Zaujme i dostupnou cenou, dobrými jízdními vlastnostmi a moderním designem.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie