Který sportovní kočárek má velkou stříšku, dobré odpružení, nafukovací kola a jede do úplného lehu?

Zodpovězené
4. kvě 2022

Ahoj,

náš syn má 7 měsíců.

Potřebovala bych kočárek, který by splnil tato kritéria:

  • nafukovací kola,
  • odpružení,
  • velká stříška, aby synovi nesvítilo do očí,
  • nejlepší by bylo, pokud by měl kočárek vzadu síťku, aby byl vzdušný,
  • velký košík pod kočárkem,
  • do úplného lehu.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

všechny Tvé požadavky splňuje Petite&Mars Street+ Air. Má nafukovací kola s odpružením, dlouhou prodlužovací stříšku, možnost úplného lehu i s polohováním nohou, nastavitelnou rukojeť, síťku v zadní části zádové opěrky, a k tomu všemu je prostorný, takže Ti vydrží do konce kočárkování. Potěší i velmi výhodnou cenou.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie