Který sportovní kočárek má vlastnosti jako Britax Go?

Zodpovězené
18. kvě 2022

Ahoj,

po starším synovi mám trojkombinaci Britax Go, ale teď u druhého bych ráda změnu. Syn má 7 měsíců a necelých 9 kg. Jelikož s kočárkem jsem velmi spokojená, napadlo mě, že si v rámci sporťáku koupím sedadlo v jiné barvě. Podvozek si nechám původní.

Moc inzerátů jsem nenašla, ale mám možnost koupit úplně nové sezení za 4 500 Kč v šedé barvě ve verzi Britax Go Next.

Je to ok?

Nevyplatí se mi koupit něco zcela nového a skladnějšího?

Musí to být se srovnatelnými vlastnostmi jako má Britax Go. Budu ráda pokud byste mi pomohla se rozhodnout.

Děkuji

Ahoj,

pokud jsi s kočárkem spokojená, tak já osobně bych u něj zůstala, dokud se syn bude chtít vozit čelem k Tobě. Až povyroste a bude chtít koukat jen před sebe, tak bych teprve hledala nový a tedy neotočný kočárek, který je více skladný a i lehčí 🙂.

Pokud bys změnu přece jen chtěla, tak mezi prostorné otočné kočárky patří určitě Baby Jogger City Premier. Sezení má korýtkové, ale je opravdu prostorné a pohodlné. Jízdní vlastnosti jsou též velmi dobré a srovnatelné s Britax Go.

Mezi další prostorné a designové kočárky patří i Mamas&Papas Ocarro.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie