Který sportovní kočárek na náročný terén do 7 500 Kč?

Zodpovězené
17. dub 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek v ceně plus – mínus 7 500 Kč, pro roční dítě (chci používat zhruba do 3 let). Měl by zvládat náročnější terény zejména v zimě na špatně odhrnutých chodnících, ale také vycházky do přírody. Nemám ráda trojkolové kočárky a čtyřkolový vyhovující jsem zatím neobjevila.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Petite&Mars Street+ Air. Jedná se o cenově dostupný kočárek, s velkými nafukovacími koly a dobrým odpružením. K tomu má dostatečně prostorné sezení i pro větší děti, samozřejmostí je úplný leh s polohováním nohou, prodlužovací stříška, nastavitelná rukojeť a snadné složení i celkové ovládání kočárku.

Pokud bys chtěla něco lehčího a stále prostornějšího, tak doporučuji i Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade, který má také nafukovací kola, ale není odpružený. Najdeš u něj extra prodlužovací stříšku a též nastavitelnou rukojeť, díky které si kočárek přizpůsobíš své výšce.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie