Který sportovní kočárek s dlouhou stříškou a podnožkou na nohy, je vhodný pro 10 měsíční dítě?

Zodpovězené
11. dub 2022

Ahoj,

potřebovala bych poradit při výběru sportovního kočárku pro 10měsíčního syna, který váží 10 kg a měří 76 cm. Momentálně máme Cybex Balios S Lux. Je super, ale moc mi chybí podnožka na nohy (stále mu klouzají do stran).

Měl by mít:

  • xxl stříšku (bez sítěk),
  • podnožku na nohy,
  • odpružená kola (mohou být i nafukovací),
  • lehčí a snáze složitelný,
  • kdyby neměl otevřené boky,
  • cena nehraje až takovou roli.

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Britax Strider M. Má kvalitní gumová kola, která jsou zároveň bezúdržbová a k tomu má centrální odpružení, které tlumí nárazy a díky kterému je možné kočárek lehce houpat. Dále má 10 kg hmotnost, obousměrnou sedačku s polohováním nohou a možností úplného lehu, nastavitelnou rukojeť a dostatečně velkou nosnost. Stříšku má opravdu dlouhou a jeho košík uveze až 7 kg.

Dále by to mohl být i o něco lehčí Moon Resea Sport. Je dostatečně prostorný, skladný, s moderním designem a za super cenu. Stříšku má prodlužovací, ale je trochu kratší.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie