Který sportovní kočárek s velkými koly zvládne i sníh?

Zodpovězené
26. kvě 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který má velká kola. Musí zvládnout i sníh. Chtěla bych takový, aby nebyl problém ho potlačit přes sníh a následně přes skalky na jaře.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

na podobný dotaz jsem nedávno odpovídala v této otázce z poradny. Najdeš tam tipy na kočárky, které bych doporučila i Tobě. 🙂

Konkrétně to jsou například tyto modely:

Pokud požaduješ velká kola, tak nejlepší volbou bude rozhodně Thule Urban Glide 2, který jsme nedávno měli i v redakci na testování. Pokud Tě zaujal, tak určitě koukni na video recenzi.

Pokud bys chtěla raději čtyřkolku, tak dobrou variantou může být i Petite&Mars Street+ Air. Oceníš u něj dostupnou cenu, dobré jízdní vlastnosti díky větším nafukovacím kolům, prostorné sezení i pro větší dítě, prodlužovací stříšku a nastavitelnou rukojeť.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie