Který sportovní kočárek značky Petite&Mars splní mé požadavky?

Zodpovězené
18. kvě 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárky Petite&Mars.
Mé požadavky na kočárek:

  • do terénu, aby nebyl problém i v zimě ve sněhu,
  • prodloužená stříška,
  • polohování,
  • nastavitelná rukojeť.

Který z kočárků Petite&Mars splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

nejlepší jízdní vlastnosti v terénu má jednoznačně Petite&Mars Street+ Air, a to díky velkým nafukovacím kolům. Potěší u něj dále i dlouhá stříška s náhledovým okénkem, prostorný nákupní košík, nastavitelná rukojeť i prostorné sezení, které dokážeš napolohovat do úplného lehu.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie