Který sportovní otočný kočárek je vhodný na vesnici a je složitelný i se sedačkou?

Zodpovězené
23. kvě 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro mou 7 měsíční dceru.

Mé požadavky:

  • otočný ve směru a také v protisměru jízdy,
  • prodloužená stříška,
  • snadno složitelný i se sedačkou,
  • aby zvládl menší terén, bydlím na vesnici a chodníky zde nejsou v dobrém stavu (hrboly, kamínky..),
  • prostornější sezení,
  • cenově do 12 500 Kč by bylo nejlepší.

Líbí se mi kočárek Valco Baby Trend 4 Ultra, ale není odpružený. Nechci, aby se dcerka v kočárku hodně natřásala.

Jaký kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

ke kočárku Valco Baby Snap Ultra Trend se dají dokoupit nafukovací kola, díky kterým bude mít mnohem lepší jízdní vlastnosti, protože nafukovací kola poskytují přirozené odpružení. Zhoršený terén tak nebude žádný problém. Oceníš u něj i dostatečné prostorné sezení, dobrou skladnost, nastavitelnou rukojeť a extra dlouhou stříšku.

Otočné kočárky do terénu jsou většinou těžší, například Britax Smile III, který má už 13 kg. Variantou může být i Britax Strider M, který má též dobré odpružení, menší hmotnost (10 kg), ale také méně prostorné sezení.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie