Který z kočárků Moon je vhodný do terénu?

Zodpovězené
29. bře 2022

Ahoj,

rozhodujeme se pro kočárek od výrobce Moon. Je jich několik typů, tak se neumíme v nich dobře zorientovat.

Hledáme kočárek pro červencové miminko. Měl by být vhodný spíše na vesnici a připadně lesní cestičky. Hledáme spíše větší hlubokou korbu, aby tam miminko bylo co nejdéle a aby nebylo celé naklepané od každé nerovnosti.

Dívali jsme se na Moon Resea S edition a na Moon Rocca Edition, ale necháme si poradit.

Jaký je Tvůj názor?

Děkuji

Ahoj,

přečti si tuto otázku z poradny, najdeš v ní srovnání nejoblíbenějších modelů značky Moon.

Konkrétně to jsou modely Moon Relaxx Edition, Moon Rocca Edition a Moon Resea S Edition. Všechny mají nafukovací kola s odpružením a velmi dobře odvětrávanou hlubokou korbu s kvalitní matrací značky Träumeland.

Nejprostornější hlubokou korbu byl měl mít model Moon Relaxx Edition - má cca 80 cm na délku a 31 cm na šířku. Pokud je to Tvůj hlavní požadavek, šla bych do tohoto modelu. Kromě toho patří k těm lehčím kočárkům (12,4 kg) od značky Moon. 🙂

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie