Lehký, skladný sportovní kočárek bez cenového limitu. Jaký pořídit?

Zodpovězené
4. led 2021

Ahoj Eli,

prosím, poradíš mi, jaký sportovní kočárek pořídit?

S cenou problém nemám. Jediné, co bych chtěla, tak ať je lehký a skladný.

Moc děkuji.
H.H.

Ahoj!

Hodně mi tady chybí ještě nějaké informace/podmínky. Pro jak staré děťátko/na jaký typ používání? Myslím tím, je úplně jiné najít co nejskladnější kočár vhodný i pro opravdu malé miminko na běžné denní používání (tady by sedl kupř. Cybex Mios)

Cybex Mios 2

a jiný sporťák pro starší dítě vyloženě na cestování a občasné použití (jestli nepotřebuje v kočárku spát, takový Joolz Aer je opravdu topka). Otočnost, terén/kolečka hodně zaváží, v podstatě více, než cena.

Joolz Aer

Dám pár návrhů, především neotočných modelů, neboť ty jsou z váhového i skladného hlediska nejoptimálnější. Z takových sportovnějších a i na nerovnosti vhodných zmíním TFK Dot 2.

TFK Dot 2

Co nejmenší a praktický i do města je za mě Baby Jogger City Mini Zip.

Baby Jogger City Mini Zip

Cybex Eezy S+2 je fajn díky těm větším kolům.

Cybex Eezy S+²

A za zmínku stojí i něco trochu spešl typu Quinny Zapp Flex, kde je i otočné (korýtkové) sedadlo

Quinny Zapp Flex

nebo stylovka Mima Zigi.

Mima Zigi 2017

Popřemýšlej, a když tak mi pošli ještě jeden dotaz, už s přesnějšími kritérii.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.