Lehký sourozenecký kočárek s možností korbičky. Valco Baby, Easywalker..?

Zodpovězené
25. kvě 2020

Dobrý den,

jelikož čekáme druhé miminko a rozdíl mezi dětmi bude 20 měsíců, bude s ohledem na nutnost chození ven několikrát denně potřeba pořídit sourozenecky kočárek. Potřebovala bych, aby byl lehký (budu asi opět rodit sekcí a budu s ním muset po nájezdu do schodů a že schodů). Ráda bych, aby na kočárek šla přidělat korbička pro miminko. Zatím tedy zvažuji Valco Snap Ultra Duo, u kterého se však bojím trochu užších sedaček. U klasického Valco Snap Duo mi vadí, že v ČR nelze prý dokoupit adaptéry a korbičku... Ještě jsem uvažovala o Easywalker Duo, ale je trochu těžší, což nevím, jestli by bylo tak znát.

S kočárkem potřebuji jezdit hlavně po městě, nemusí tedy být do terénu (tam nepůjdu sama a jednokočárky doma máme 😊). Navíc předpokládám, že kočárek budeme potřebovat cca půl roku...

Budu ráda za Vaše případné tipy.

Ahoj!

Sourozenecký kočárek, který je ještě lehčí, je vcelku těžké sehnat. Zmiňuješ Valco Snap Ultra Duo, a to je právě velmi fajn volba a určitě vhodná ke zvážení - užší sedadla jsou v případě sourozeneckého kočárku normální a myslím, že si s nimi na tu dobu vystačíte a bude to ok.

Valco Baby Snap Ultra Duo

Škoda toho klasického Snap Duo, ale pokud věci nejsou dostupné, holt nejsou dostupné...

Valco Baby Snap Duo

Ale, popravdě, já osobně bych jednoznačně zvažovala i možná trošku dražší, ale opravdu kvalitní a prostorný Baby Jogger City Mini Double (2) / Baby Jogger City Mini GT (2) Double - úžasné, kvalitní a prostorné + nosné kočárky.

Baby Jogger City Mini2 Double

Baby Jogger City Mini GT2 Double

Dalším z kandidátů by také byl Baby Monsters Easy Twin 3.0si, případně pak ještě kompaktnější (ale ten je také méně prostorný) Baby Monster Kuki Twin.

Baby Monsters Easy-Twin 3.0S

Baby Monsters Kuki Twin

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.