Lionelo Mari, Moon Solitaire. Názor na kombinované kočárky (pro srpnové mimi, městské použití)?

Zodpovězené
31. črc 2020

Ahoj,

zajímal by mě Tvůj názor na tyto kočárky. Oba se mi moc líbí. Jezdit budu převážně město, občas lehčí terén, mimi bude srpnové. Ani jeden jsem neměla možnost zatím vidět na živo. Peníze nehrajou roli, nebráním se použitému kočárku. Chci dvou-kombinaci, sedačku mám Cybex.

Děkuji

Ahoj!

Vybrala si hezké a cenově relativně dostupné kočárky, to je fajn. Píšeš také, že terén bude převážně městský, a tam je právě klíčový bod, z mého pohledu. Totiž, do města bych si já osobně nikdy nekupovala obrovský, ne moc skladný kočárek - a to Moon Solitaire jednoznačně je. Pěkně pruží a má obrovskou korbičku, což je při srpnovou miminku určitě výhoda i na zimu, ale kromě těchto dvou vlastností to bude spíše zátěž. Nakládat ho do auta bude těžké, plus sportovní část je menší, vydrží jen krátce - a přitom to je část, která se použije nejvíce... kompatibilita s Cybex autosedačkou tam je, takže to není problém.

Moon Solitaire

Lionelo Mari je nový model, takže o nevýhodách toho zase tolik odzkoušeného není - ale je každopádně lehčí, městský, a velikost vaničky i sportovní části mi přijde vhodnější. S adptéry Cybex vajíčko připojíš i na Mari, takže tam nevidím problém - a ta nižší váha a trochu lepší skladnost jsou jednoznačně pro městskou maminku pomocí.

Lionelo Mari

Já bych si z nich popravdě vybrala tento, a to opravdu zejména pro tu velikost a váhu. Ještě i výšku nástavby si umíš na konstrukci nastavit, takže bude ok jak pro nižšího, tak i pro vyššího rodiče - a nemusíš dělat kompromisy, jak při velikém Scala např. nižší maminka udělat musí.

Oba jsou to takové dostupnější kočárky na začátek, a ještě bych proto na závěr řekla, že kolem dvou let budeš měnit za nějaký neotočný, lehký, skladný sporťák pravděpodobně tak či tak. Ale při Scala je možné, že by to bylo již kolem roku...

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.