Kočárek do 10 tisíc

mispulin5
16. únor 2018

Ahoj koníkovky, potřebovala bych poradit s kočárkem. Čekám první miminko a nakupuji výbavičku, ale největší problém je ve výběru kočáru, je jich tolik, že už začínám být zoufalá, jaký vybrat. Zatím se mi líbí Firkon Vesta a Kunert Mila, ale i tak koukám dál. Sháním kočár, který je dvojkombinace
(nevadí i troj, ale nemusí být) Cena pokud možno do 10tisíc nebo lehce přes. Velkou korbu, do které se bude vejít půlroční mimi i s fusakem, Přední kolečka otočná. S kočárkem budu jezdit, hlavně po městě a občas u rodičů na vesnici, ale ne v žádným hrozným terénu, U sporťáku, aby byla otočná rukojeť. A celkově ne moc těžký kočár, jelikož do budu tahat do 3 schodů. Děkuji za jaký koliv rady a typy 🙂

martiniquest
16. únor 2018

Britax b motion

zutinka
17. únor 2018

Já měla inglesii,ale to už je nějaká doba.

luckapol
17. únor 2018

Já byla spokojená s Tako Laret.

vila_z_lesa
17. únor 2018

Ahoj, ja ten firkon mam a je teda tezkej :-/ ale je bomba, ze korbicka je hodne prostorna, ale sportak vubec nevyuzivam, pak mala sla do valca

smudlinka24
17. únor 2018

Baby design, mam z bazaru skoro novy za 4.500,- novy stoji 11.000,-

zuzanasmekalova
17. únor 2018

Mam též Baby design-lupo a je lehký,dvojkombinace a kupovala jsem ho teď za 10000 🙂

zuzanasmekalova
17. únor 2018

Čekáme chlapečka a tahle barva mě uchvatila :D 🙂

dzogobela
17. únor 2018

Taky muzu doporucit baby design... Korba je pro nekoho mala, ale mne neprijde. Mala mi v ni jezdila do 10 mesicu, ale je drobnejsi. Mame dotty z minule kolekce, ale predpokladam, ze rozmery se nezmenily 🙂 doted jezdime ve sportaku (rok a pul) a vse v poho.

soleilll
17. únor 2018

@mispulin5 Vám Firkon (Verano Long) už na 2. dítě a hluboká verze je super - prostorná, dobře chráněná (prvorozený v ní byl přes 2 zimy do 14-ti měsíců). Ano, je to těžký tank, takže na nošení po schodech nic moc, ale zas je festovní a hodně vydrží. A kola projedou i středně těžký terén v lese - kořeny, větve. Navíc má velký košík. Sporťák už tak šikovný není, např. boudička dítě moc nechrání, ale pořád je hodně prostorný. Za tu cenu hodně muziky. Přikoupila jsem stínítko a jinou tašku a slouží k mé plné spokojenosti s krátkou přestávkou už 5 let. 🙂

krystalka
17. únor 2018

Za mě klidně pořídit nejdřív jen hluboký, klidně i z druhé ruky, bude lehčí, než kombinace a potom si podle potřeby pořídit sporťák, jaký bude nejlíp vyhovovat...my jsme měli trojkombinaci, z druhé ruky od kamarádky a hluboký super, ale sporťák nám už moc nevyhovoval, tak jsme pak kočár prodali a vybrali nový sporťák, který nám vyhovoval...v tom hlubokém jezdil cca do 1 roku...

beruda
18. únor 2018

Firkon Balance, lehký, prostorný. Sporťák nic moc, ale druhé dítko pak půjde rovnou do Valca.

natysnovec
18. únor 2018

Hi treec emjot -mam ho v trochu svetlejsi verzi.Lehky (tahala sem ho do shodu(cc30),skladny,po i proti smeru jizdy+vajicko a adaptery,i ve snehu se s nim krasne manipuluje stoji okolo 6000kc...za me 1*(ted ho budem mit na druhatko)

lucyp13
18. únor 2018

Tak pokud na tahání do patra(každodenní ) tak žádná z tebou vybrány , jsou ro tekTankY, vybírala bych typu válco+ korba, oyster zero + korba, baby jogger+ korba, mutsy Evo apod. Fakt slehky kocar (8-9kg max)stejne většina lidi co koupi polskou kombinaci přechází na lehký kvalitní sportak

35_a_budu_mamka
18. únor 2018

Vybrala bych ne polsky novy, ale nemecky/holandsky/anglicky z bazaru. Dle meho nazoru poslouzi jety, ale kvalitni lepe - zkusenost moje a kamaradek maminek😎

jitkaa79
18. únor 2018

Já byla moc spokojená s kočárkem DorJan. Je sice polský, ale v tom nevidím problém. Měla jsem ho na dvě děti a každé v něm bylo přes dva roky. Má velkou korbu a i prostornou sportovní sedačku, kam nebyl problém v zimě dát fusak pro dítě rok a tři čtvrtě staré až dva roky staré. (kluci jsou oba na jaře). Je sice těžší, ale i tak jsem zvládla snést kočárek k výtahu, který máme v mezipatře. Měli jsme typ roku 2011 a myslím, že dnešní modely jsou moc pěkné a ještě i vylepšené. Kočár už tenkrát měl otočná přední kolečka, sportovní korba šla dát proti směru jízdy (pro menší dítě) a pro větší po směru. Součástí byl i zateplený nánožník na sporťák. Za mě 1* a cena dostupná. Naopak si myslím, že je lepší nový kočárek než drahý použitý z bazaru.

mispulin5
autor
18. únor 2018

Holky moc děkuji za odpovědi 🙂 já chci právě nový, který v případě problému budu moct reklamovat.

mispulin5
autor
18. únor 2018

@zuzanasmekalova ten ne fakt krásný, kdeže ho mají za 10tisíc?

zuzanasmekalova
18. únor 2018

@mispulin5 No záleží odkud jsi 😊😊já ho pořídila v Brně ale kdyžtak koukni na stránky Sambaby.

kubinkov
21. únor 2018

@mispulin5 No ono není reklamovat jako reklamovat. V případě, že se pro polský poklad rozhodnete, tak si každou reklamaci nechte jako reklamaci i napsat. Stává se, že máte kočár "na reklamaci" bez papíru a když přijdete potřetí, tak řeknou, že to rozhodně není třetí reklamace. ám takovou osobní zkušenost. Rok jsem se s prodejcem dohadovala a nakonec koupila jiný kočárek. A to se tvářili, jak jsou ochotní a jaké super služby poskytují... ☹ Poláka jsem s obrovskou ztrátou prodala. Koukněte se na bazar. Jsou tam spousty kočárků prodávaných těsně po roce používání. Proč asi?

saphire
21. únor 2018

Mám méně známý kočár Bexa, je to polák do desítky i s autosedačkou, ale je to držák, používaný 22 měsíců,za chvilku v něm budu vozit druhého syna a jsem za ty peníze rozhodně spokojená, ani by mě nenapadlo ho posílat dál a kupovat jiný. Asi jen přehazovací rukojeť nemá, ale obě korby se dají snadno nasadit oběma směry.

saphire
21. únor 2018

@saphire Teď jsem si všimla, že tam kde jsem koukala na současnou cenu ho mají zrovna v nějaké akci, to jsem si nevšimla, tak opravuji: za desítku bez autosedačky...

pajla
21. únor 2018

Ja mám taky Bexu, konkrétně Bexa Line a spokojenost. Kupovala jsem dvojkombinaci a adaptér na autosedačku Cybex. Korba má vnitřní délku 85 cm, snad nejdelší, co jsem na netu našla. Koukala jsem, že Line už se moc neprodává, ale třeba ten Cube má myslím stejné parametry a už má gelová kola, tak se člověk nemusí bát, že by píchnul nebo dofoukávat.
Taky je tam prostorný košík, kde člověk schová spousti věcí. A je docela lehoučký a dobře ovladatelný. Za mě opravdu dobrá volba, taky jsem nechtěla drahý kočárek.

vendes
Autor odpověď smazal
Zobraz