Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Firkon Balance je robustní, cenově dostupný kombinovaný kočárek s dobře odpruženou konstrukcí s nafukovacími kolečky vhodnou i na špatné chodníky. Jelikož je rukojeť kočárku situovaná blízko právě používané nástavby, navzdory možnosti nastavení její výšky je Balance vhodný především pro nižší rodiče. Kočárek si je při nákupu možné plně přizpůsobit. Na výběr máš množství barevných variací potahů a černou, bílou či stříbrnou barvu konstrukce i koleček.

V dvojkombinaci najdeš prostornou vaničku s polohováním a otočnou, do lehu polohovatelnou sportovní část. Stříška sportovní části je poměrně krátká, v některých barevných provedeních ji prodlužuje přidaný výklopný kšilt. Pokud chceš, můžeš si dokoupit autosedačku vlastní či známějších značek.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
17
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
115 × 64 × 100
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
85 × 64 × 30
Původ značky
Polsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat - mám kočárek Firkon balance a potřebovala by jsem dokoupit pouze konstrukci ke kočárku a nevím kde ji najít. Prosím o radu.
Ahoj, samotná konstrukce tohoto kočárku v nabídce obvykle nebývá k dostání (maximálně samostatná kola). Co bych (kromě reklamace, pokud tedy není aktuální) řešila je - kontaktovat distributory této značky v okolí, zda ji nedokáží objednat (málo pravděpodobné, protože to je model již nepříliš aktuální). Další možností je projít bazarovou nabídku a najít kočárek na díly, nebo kompletní za fajn cenu. U starších modelů bohužel není tolik možností - bazar je tehdy jistě nejvhodnějším místem na hledání.