Lze dát Anex e/type do úplného lehu?

Zodpovězené
10. kvě 2022

Ahoj,

mám kočárek Anex e/type a nezamlouvá se mi úplný leh na sportovní části. Je tam tak divný oblouk, když to sklopím. Není to rovina k ležení.

Je to v pořádku?

Děkuji

Ahoj,

nějaké kočárky to takto mají a ničemu to nevadí, pokud dáváš do sporťáku už větší dítě. Ten sklon není tak velký reálně, navíc se dítětem ještě zatíží 🙂. Pro větší pohodlí doporučuji umístit do sporťáku ještě podložku.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie