Lze dát TFK Joggster Trail nebo TFK Joggster Adventure do úplného lehu?

Zodpovězené
21. říj 2022

Ahoj,

zajímá mě, jestli se verze kočárku Joggster Trail nebo Adventure dají položit do úplného lehu včetně polohování nožiček. Jde mi o to, že straší syn jako zvědavé miminko velmi rychle zbojkotoval korbičku a vozil se pak jedině ve sporťáku na bříšku s výhledem dopředu. Náš starý skvělý tank iCoo to umožňoval, ale odešel už do kočárového nebe. V očekávání druhátka zkoumám možnosti a TFK se mi moc líbí.

Děkuji

Ahoj,

předpokládám, že jsi myslela novější modely, tedy TFK Joggster Trail 2 a TFK Joggster Adventure 2. Zádové opěrky lze dát do téměř úplného lehu. A také mají polohovatelné opěrky nohou, ve dvou pozicích (dolů/kolmo u sedu a nahoře/rovno u lehu) .

Před koupí kočárku z bazaru si určitě prohlédni naše MK video:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka