Má kočárek Joolz Day větší hlubokou korbu než Moon Style?

Zodpovězené
19. zář 2022

Ahoj,

mám Moon Style, ale 2měsíční syn je dost velký. Hluboká korba mi přijde dost malá a nevím, jestli se vejde do něj i s fusakem.

Přemýšlím, že kočárek prodám a koupím Joolz Day.

Je hluboká korba na Joolz Day větší?

Nerada bych byla, aby byl syn skoro už ve sportovní části.

Děkuji

Ahoj,

Joolz Day má oproti Moon Style hlubokou korbu ještě menších rozměrů. Její vnitřní rozměry jsou 78 × 34 cm. Tuto výměnu Ti nedoporučuji. Day má sportovní část korýtkového typu.

Určitě doporučuji koupit, jako náhradu za hlubokou korbu, vložnou tašku značky Emitex, konkrétně model Oxford. Kromě dostupné ceny zaujme také možností přeměnit ji později na fusak. Potom stačí, když vybereš desku a odepneš nosné popruhy, takže využití je dlouhodobé. Délku tašky lze upravit stažením nebo povolením šňůrky kolem hlavy dítěte. Šířku lze upravit také, takže dobře padne do všech typů kočárků. Praktické je i její zajištění proti sklouznutí.

Případně zkus pouvažovat i nad koupí zmenšovací novorozenecké vložky, která vytvoří dítěti dostatečné pohodlí ve sportovní části. Svým tvarem připomíná hnízdo.

Další možností je i univerzální vložka do kočárku – například Bo Jungle B-Snooze. Je větší, a zároveň má řadu možností využití.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka